نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ samsung با 20سال سابقه تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران خدمات فوری و 1 ساعته در سراسر تهران همراه با ضمانت 12 ماهه انجام میدهد.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

 

نمایندگی و تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران:

تعمیرگاه سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ,مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ با بیش از20 سال سابقه نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران با بیش از 65 نفر کارشناس و تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در تهران,

تعمیرکار یخچال سامسونگ

خدمات نصب و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ samsung در تهران:

ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران با مجوزهای لازم در حال انجام خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران هستیم.اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده است مجموعه ما بهترین تعمیرگاه مجاز یخچال ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران است .تنها کافی است با شماره نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در زیر هست تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در تهران تنها کمتر از 1 ساعت جهت تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ به شما مراجعه کند و تعمیر یخچال سامسونگ شما را در محل انجام دهد.

خدمات نصب و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران:

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ samsungدر تهران با استفاده از نیروهای متخصص تعمیرات سامسونگ در تهران با بیش از 30 سال سابقه انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران آمادگی دارد . در صورت مشاهده خرابی در لباسشویی سامسونگ خود کافی است با نمایندگی تعمیرات سامسونگ با شماره های موجود در این سایت تماس بگیرید کارشناسان و تعمیرکاران لباسشویی سامسونگ آماده اند تا برای رفع ایراد لباسشویی سامسونگ شما در محل شما مراجعه کرده و ایرادات و ارورهای لباسشویی سامسونگ شما را برطرف کنند.تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران با استفاده از تخصص و دانش فنی بالا اقدام به تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل خواهند کرد استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال فریزر سامسونگ باعث میشود تا روند انجام تعمیر لباسشویی سامسونگ به درستی انجام شود و تعمیری بدون بازگشت داشته باشیم.

نصب و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل:

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران خدمات تعمیر لباسشویی را در محل و منزل شما انجام میدهد از جمله خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل ,میتوان تعویض پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ,تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی سامسونگ,تعمیر برد لباسشویی سامسونگ,تعمیرموتور لباسشویی سامسونگ, تعمیرات دیگ و درام ماشین لباسشویی سامسونگ,خدمات تعمیر لباسشویی درب از جلو سامسونگ در تهران و در محل شما انجام میگیرد .خدمات تعمیر و نصب لباسشویی سامسونگ با ضمانت 12 ماهه و گارانتی معتبر نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ انجام میگیرد.تا خیال شما مشتری محترم بات تعمیرات لباسشویی سامسونگ راحت باشد .

نصب وتعمیرات لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ در تهران:

نصب و تعمیرات لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ زیر نظر متخصص تعمیرات لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ در تهران انجام میشود .استفاده از بهترین تعمیرکار لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ از ویژگیهای نمایندگی تعمیرات لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ میباشد.خدمات نصب لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ در تهران با ضمانت و گارانتی انجام میشود انجام تعمیرات لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ با استفاده از قطعات یدکی لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ به صورت اورجینال و اصلی انجام میشود.پیچیدگی لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ باعث میشود که تعمیر لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ پیچیدگی های تعمیرات خاصی داشته باشد استفاده از تعمیرکار متفرقه و غیر مجاز باعث ایجاد خسارت به لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ خواهد شد و گاهی اوقات باعث از بین رفتن و غیر قابل تعمیر شدن لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ شود.این نمایندگی تعمیرات لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ را با استفاده از بهترین متخصصان وتعمیرکار لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ انجام میدهد تا از ایجاد خسارتها و هزینه های ناگوار جلوگیری کند و انجام خدمات نصب و تعمیرات لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ با بهترین کیفیت و گارانتی انجام شود.

خدمات نصب لباسشویی سامسونگ چیست:

خدمات نصب سامسونگ samsung مجموعه ای از خدمات ازقبیل انجام لوله کشی آب لباسشویی ,نصب شیر آب لباسشویی ,سرویس و شستشوی دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ ,نصب و تعویض فیلتر ماشین لباسشویی سامسونگ,و تراز کردن لباسشویی سامسونگ و بررسی و راه اندازی لباسشویی سامسونگ است که با استفاده از بهترین نصاب لباسشویی سامسونگ در تهران انجام میگیرد,کل خدمات زیر نظر نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران انجام میگیرد و همراه با ضمانت و گارانتی معتبر نمایندگی لباسشویی سامسونگ انجام میشود.

برخی از انواع ایرادات لباسشویی سامسونگ :

 • ایجاد صدای زیاد لباسشویی سامسونگ
 • لرزش زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ 
 • گرم نکردن آب ماشین لباسشویی سامسونگ
 • روشن نشدن و کار نکردن لباسشویی سامسونگ
 • تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی سامسونگ
 • ایجاد صدای آلارم ماشین لباسشویی سامسونگ
 • تمیز نشستن لباس در ماشین لباسشویی سامسونگ
 • ارور دادن ماشین لباسشویی سامسونگ

کلیه ایرادات در ماشین لباسشویی سامسونگ بصورت قطعی و 100% دراین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران قابل رفع و تعمیر میباشد.

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل فوری:

کلیه خدمات تعمیرماشین لباسشویی سامسونگ در منزل انجام میشود و نیاز به جابجایی و حمل و نقل ماشین لباسشویی به کارگاه و تعمیرگاه نیست.شما مشتری محترم در هرکجای تهران که باشید خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل انجام میشود کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی از جمله تعمیر دیگ و درام ماشین لباسشویی سامسونگ,تعویض موتور ماشین لباسشویی سامسونگ,رفع آبریزی ماشین لباسشویی سامسونگ و کلیه تعمیرات بصورت 100%در محل شما قابل رفع میباشد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ:

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بستگی به عوامل زیادی دارد ازجمله میزان خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ. نیاز به تعویض قطعه و یا نیاز به تعمیر قطعه .از عوامل ایجاد نوسان در هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ میباشد. در صورت خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ خود با تماس با شرکت و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ .کارشناس و تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ به محل شما مراجعه کرده و پس از بررسی و کارشناسی ماشین لباسشویی سامسونگ و تشخیص ایراد ماشین لباسشویی هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ را به صورت دقیق به شما اعلام میکند.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ:

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران دارای 4 شعبه برای دسترسی سریعتر و انجام خدمات فوری در سطح تهران میباشد تا شما مشتری محترم در صورت نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ توسط نمایندگی نزدیکترین شعبه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ به شما دسترسی داشته باشد .همواره میتوانید از طریق شماره تلفن نمایندگی ماشین لباسشویی  سامسونگ به مادسترسی داشته باشید.

 • شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ شمال تهران:22873258
 • شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ غرب تهران:88654356
 • شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ شرق تهران:77581928
 • شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ جنوب تهران:33529837

در ابتدا در یک جدول به صورت مختصر به بررسی های ارورهای لباسشویی های سامسونگ پرداختیم و پس از آن به صورت کامل هر ارور را توضیح دادیم.

مفهومکد خطا
مشکل تخلیه آب5E
مشکل موتور لباسشویی3E
عدم ارتباط بین برد و سابAE
ایراد مربوط به دما و سنسور دماییCE
ایراد درب دستگاه- سوییچ دربDE
ایراد از گرمکن لباسشوییHE
نشتی آب – اتصالی داخلیSUD
عدم توازن در لباس هاUE
ایراد برد / تاخو / نوسانات برقیLE
کنترل ورود آب به لباسشوییOE

ارور E5 یا 5E لباسشویی سامسونگ

این ارور مربوط به خرابی پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد. زمانی که ارور 5E لباسشویی سامسونگ یا E5 ظاهر شود به احتمال زیاد آب داخل ماشین لباسشویی مانده و درب لباسشویی سامسونگ قفل شده است. ابتدا فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز کرده و در صورت عدم رفع عیب پمپ ماشین لباسشویی سامسونگ را سرویس و یا تعویض نمایید.

ارور FE لباسشویی سامسونگ؛ از مهمترین ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور FE مربوط به فن خشک کن یا سیستم airwash میباشد. در بعضی از مدل های ماشین لباسشویی های سامسونگ که مجهز به سیستم خشک کن یا ایر واش میباشند، یک فن برای ایجاد جریان هوا تعبیه شده است.

اگر فن معیوب شود ویا پره های فن به قسمت های اطراف گیر کند، برد اکترونیک عملکرد صحیح فن را تشخیص نمی دهد بنابراین ارور FE نمایان می شود. همچنین اگر رله راه انداز فن چسبیده باشد یا عمل نکند نیز این کد خطا ظاهر میشود.

ارور dc یا UE لباسشویی سامسونگ

ارور dc یا ارور UE به بالانس نبودن یا تراز نبودن سطح مجاز دیگ دستگاه اشاره دارد. اگر لباس های زیادی بیش از حد اندازه نرمال دستگاه در آن قرار دهید ضمن شستن لباس ها ارور dC یا UE نمایش داده می شود.

 در این صورت باید حجم لباس ها را کم کنید. هرگز بیش از اندازه تعیین شده لباس در دستگاه قرار ندهید. ارور DC یا UE نشان می دهد که درام نمی تواند بچرخد.

در ضمن دقت کنید که دستگاه به صورت تراز روی زمین باشد. اگر دستگاه تراز نباید این ارور نمایش داده می شود. برای حل مشکل (البته اگر قابل حل باشد) باید یک برنامه شستشو دیگر انتخاب کنید و دکمه Spin را پشت سر هم فشار دهید.

ارور SUD لباسشویی سامسونگ

ارور SUD ماشین لباسشویی سامسونگ کد خطای بسیار مهمی است که برخی از کاربران به دلیل ظاهر شدن آن بر روی نمایشگر به صورت دیجیتال به اشتباه آن را ارور 5UD می‌خوانند، تفاوت کوچکی با دیگر کد خطاهای موجود در ماشین لباسشویی دارد.

این کد خطا بیشتر از آنکه بخواهد خبر از خرابی و اشکال در عملکرد قطعات ماشین لباسشویی دهد، به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده و وجود کف زیاد در داخل دیگ اخطار می‌دهد.

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور 8e لباسشویی سامسونگ

ارور 8E لباسشویی سامسونگ یکی از مهم‌ترین ایراداتی است که ممکن است برای دستگاه شما پیش آید. این کد خطا از به کار نیفتادن موتور ماشین لباسشویی و یا عدم نظم کاری قطعات در دستگاه خبر می‌دهد.

این ارور از کدخطاهایی است که به طور معمول در اثر گذر زمان و فرسودگی قطعات و اتصالات رخ می‌دهد. با این حال در برخی از مواقع دیده شده که به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از ماشین لباسشویی، با کد خطای 8E مواجه شده است.

ارور E7 لباسشویی سامسونگ

یکی دیگر از انواع ارور لباسشویی سامسونگ کد خطا E7 است. این کد خطا مربوط به خرابی سنسور سطح آب است و برای برطرف کردن آن کافی است دستگاه را خاموش کنید و سپس 30 ثانیه صبر کنید و دوباره دستگاه را دوباره روشن کنید و یک برنامه جدید را شروع کنید. سپس مقدار اهم سنسور آب را به وسیله اهم سنج بخوانید و اگر لازم بود به تعویض سنسور بپردازید.

ارور TE لباسشویی سامسونگ

اگر در صفحه نمایشگر لباسشویی سامسونگ ارور TE را دیدید، بدانید در حسگر دمای دستگاه شما اشکالی ایجاد شده است. برای رفع عیب ارور tE, EC, tE1, tE2, tE3 ماشین لباسشویی سامسونگ دستگاه را خاموش و سپس 30 ثانیه صبر کنید. پس از ۳۰ ثانیه دستگاه را دوباره روشن کنید و یک برنامه جدید را شروع کنید.

ارور HE2 یا HE1 لباسشویی سامسونگ

کد خطا HE1 یا HE2 مانند کد خطا E5 و E6 مربوط به اختلال در عملکرد هیتر یا گرمکن است. این ایراد ممکن است به دلیل اتصالات کوتاه در هیتر و یا قطعی در اتصالات باشد این ایراد ممکن است در سنسور NTC متصل به هیتر باشد. به طور دقبق تر ارور HE1 غالبا مربوط به گرم کردن بیش از حد و ارور HE2 مربوط به اختلال در عملکرد هیتر میشود. برطرف کردن این ارورها نیاز به نیروی متخصص دارد. ضروری سات موارد ذیل توسط تکنسین تعمیر لباسشویی سامسونگ چک شوند:

 • آب هیتر
 • عملکرد مداوم هیتر
 • سنسور دما یا ترمیستور
 • مقدار مقاومت ترمیستور
 • اتصالات هیتر
 • اتصالات سنسور دمایی

پس از بررسی و رفع ایراد موارد فوق دستگاه راب ه مدت  دقیقه خاموش و مجددا روشن و راه اندازی کنید.

ارور CE لباسشویی سامسونگ

ارور CE لباسشویی سامسونگ مربوط به سنسورهای دمایی و یا المان های دمایی بر روی برد ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد. زمانی که این ارور را مشاهده می کنید معمولا دما بیش از حد بالا رفته و سنسورهای امنیتی فعال شده است.

ارور لباسشویی سامسونگ

ارور 4E یا 4C؛ یکی از مهمترین انواع ارور لباسشویی سامسونگ

ارور 4e لباسشویی سامسونگ و ارور 4C لباسشویی سامسونگ مربوط به قطعاتی می باشند که وظیفه ورود و کنترل میزان آب به ماشین لباسشویی سامسونگ را دارند.

این قطعات می‌تواند از شیربرقی و سنسورهای ورود آب باشد تا هیدرواستات و قطعات کنترل میزان آب. لازم به ذکر است که عمر مفید قطعات مربوط به ورود آب 7 سال بوده و در هر دوره نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. در با ارور 4E لباسشویی سامسونگ مواجه شدید اقدامات زیر میتواند در جهت رفع این ارورها کارساز باشد.

 • از باز بودن کامل شیر آب متصل به دستگاه اطمینان حاصل کنید
 • از زخمی و پیچیده نبودن شلنگ تغذیه متصل به دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
 • از مسدود نبودن فیلتر شبکه ای لوله آب مطمئن شوید.

ضروری است فیلتر لباسشویی سامسونگ را حداقل دوبار در سال به منظور جلوگیری از مسدود شدن لوله تغذیه دستگاه با رسوبات تمیز کنید. برای تمیز کردن فیلتر لباسشویی سامسونگ مراحل زیر را انجام دهید.

 • منبع آب لباسشویی را ببندید.
 • لوله تغذیه آب لباسشویی که در پشت دستگاه قرار دارد را باز کنید.
 • فیلتر شبکه ای را با استفاده از انبر از انتهای لوله خارج کرده و آن را با آب بشویید تا کاملا تمیز شود.
 • فیلتر شسته شده را مجددا سرجای خود قرار دهید.
 • لوله تغذیه آب لباسشویی را مجددا به دستگاه متصل کنید. مراقب باشید اتصال به درستی انجام شود.
 • شیر را باز کرده و از اتصال صحیح لوله ها مطمئن شوید، سپس مجددا دستگاه را روشن کنید.

ارور 4c ممکن است به دلیل مسدود شدن جاپودری نمایش داده شود در این صورت باید جاپودری را خارج کرده و پس از تمیز کردن سرجای خود قرار دهید.

ارور DE ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور DE لباسشویی سامسونگ مربوط به پارامترهای مرتبط با درب لباسشویی می باشد. زمانی که به هردلیلی سنسور فرمان بسته شدن در لباسشویی را ندهد، ارور DE بر روی نمایشگر ظاهر خواهد شد.

زمانی که زبانه درب دچار آسیب شده باشد و یا اینکه میکروسوئیچ ماشین لباسشویی سامسونگ آسیب دیده باشد و یا اینکه برد فرمان استارت را ندهد مطمئنا ارور DE را مشاهده خواهید کرد.

ارور E2 لباسشویی سامسونگ

اگر چراغ های LED ماشین لباسشویی چشمک زده و پیغام e2 بر روی نمایشگر ظاهر شده است، این امر نیز مانند ارور 5E حاکی از وجود خطایی در کارکرد تخلیه آب از دستگاه می باشد. در این صورت برای رفع خطای به وجود آمده اقدامات زیر را دنبال کنید:

• آب باقیمانده در دیگ را از طریق لوله تخلیه نمایید، بدین صورت که سطح لوله تخلیه را به پایینتر از سطح آب برسانید و یا در صورت امکان سیکل چرخشی را انتخاب کنید تا مابقی آب را تخلیه نماید.

• فیلتر پمپ تخلیه را بررسی نمایید که مسدود نشده باشد.

• لوله تخلیه و اتصالات خروجی از دستگاه را چک کنید. اطمینان حاصل نمایید که خم شدن یا گرفتگی در آنها وجود ندارد.

• با استفاده از یک مولتی متر پمپ تخلیه را آزمایش کنید. عدد نشان داده شده توسط مولتی متر باید در حدود 100 تا 300 اهم باشد. در صورتی که این عدد صفر و یا بیش از این مقدار بود، پمپ از کار افتاده و نیازمند تعویض میباشد.

ارور لباسشویی سامسونگ

ارور LE ماشین لباسشویی سامسونگ

 ارور LE لباسشویی سامسونگ یکی از ارورهای اصلی ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد و زمانی بر روی نمایشگر ظاهر می شود که دستگاه دچار نشتی داخلی شده باشد.

البته در برخی از مدل ها نیز این ارور به هیتر ماشین لباسشویی مرتبط می شود که البته در 90 درصد مواقع محتمل نیست. زمانی که لباسشویی نشتی دارد باید عیب را در قسمت های داخلی و قطعات لاستیکی از جمله دیگ و خرطومی بیابیم. در مواردی نیز مشاهده می شود که هیدرواستات فرمان میزان آبگیری را به درستی انجام می دهد و این ارور ظاهر می شود.

ارور OE؛ از اصلی‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور OE ماشین لباسشویی سامسونگ تشخیص داده است که بیش از سطح مجاز آب وارد دستگاه شده است. میزان ورود آب به داخل ماشین لباسشویی مربوط به هیدرواستات می باشد.

هیدرواستات قطعه ای است که تعیین می کند چه میزان آب وارد ماشین لباسشویی شود. زمانی که به هر دلیلی هیدرواستات آسیب ببیند و یا مسیر ورود هوا به داخل هیدرواستات دچار گرفتگی شده باشد ارور OE ظاهر خواهد شد.

تماس تلفنی ۸ صبح الی ۱۹