فروش موتور یخچال فریزر

فروش کمپرسور یخچال فریزر

فروش موتور یخچال فریزر-تخصصی ترین مرکز تعمیر موتور یخچال .با بیش از 20 سال سابقه فروش انواع کمپرسور موتور یخچال در تهران انواع کمپرسور موتور یخچال سامسونگ . کمپرسور موتور یخچال فریزر اینورتر سامسونگ.

فروش موتور یخچال فریزر اصلی با گارانتی معتبر و نصب و راه اندازی و تعویض موتور یخچال سامسونگ. در محل شما انجام میگیرد.

(مهم: آیا میدانستید نصب غیر اصولی کمپرسور موتور یخچال . و استفاده از تکنیکهای غلط و گازهای غیر استاندارد با خلوص کیفیت کم میتواند عمر موتور یخچال ،جدید را تا یک چهارم عمر مفید کم کند.)

تخصصی ترین مرکز تعویض موتور یخچال . و تبدیل موتور اینورتر به معمولی با گارانتی و بهترین متخصصین تعمیرات سامسونگ در تهران.

نحوه کار کردن موتور یخچال سامسونگ

موتور یخچال فریزر کار تولید سرما را در یخچال شما را به عهده دارد. این قطعه با فرآیندی، گاز داخل لوله­ای یخچال را سرد می­کند. و با به جریان انداختن این گاز در تمام فضای یخچال، سبب سرد شدن فضای داخل آن می­شود. موتور یخچال سامسونگ گران­قیمت­رین قطعه یخچال شماست. و خرابی آن بار مالی زیادی را به شما تحمیل می­کند؛ اما نگران نباشید، موتور یخچال یا کمپرسور هم مانند بقیه دستگاه‌های الکترونیکی قابل تعمیر هستند. تعمیر موتور یخچال سامسونگ.

فروش موتور یخچال فریزروانواع موتور یخچال ساید بای ساید سامسونگ

البته ممکن است گاهی نتوان این قطعه را تعمیر کرد. و شما مجبور می­شوید آن را تعویض کنید.برای اطلا ع از قیمت انواع کمپرسور یخچال سامسونگ با ما تماس بگیرید. اگر برای یخچال شما مشکلی پیش آمد، مثلاً صدای یخچال زیاد شد یا هوای داخل یخچال گرم بود، می­توانید با مراجعه به نمایندگی یا مراکز مجاز تعمیر یخچال خود، از کارشناسان مجرب آن‌ها کمک بگیرید. تعمیرکاران یخچال پس از بازدید از یخچال شما می­توانند ایراد آن را به‌خوبی تشخیص داده و به شما بهترین راه را برای برطرف کردن آن نشان دهند.

موتور اینورتر یخچال سامسونگ

برندهای مختلفی برای موتور یخچال وجود دارند که شما در صورت نیاز برای تعویض موتور یخچال سامسونگ خود می­توانید از آن‌ها استفاده کنید.اما بهترین موتور همان موتوری میباشد که کارخانه سازنده مناسب با طراحی یخچال فریزر بر روی ان نصب کرده است.و شما میتوانید متناسب با نوع یخچال خود انواع کمپرسور موتور یخچال استفاده کنید و تهیه آن را از ما بخواهید.

نصب انواع موتور یخچال در محل:

قبل از هر اقدامی لازم است برد یخچال شما چک شود تا در صورت مشکل تعمیر برد یخچال فریزر انجام شود زیرا امکان آسیب رساندن برد جدید به موتور یخچال وجود دارد.

تمامی خدمات سراسر تهران با گارانتی انجام میشود موتور یخچال قیمت متوسطی بین سایر کمپرسور موتور یخچال های سایر برندها دارد.

قیمت موتور یخچال فریزر سال 1400تعمیر موتور یخچال فریزر انواع کمپرسور موتور یخچال سامسونگ و اینورتر ساید بای ساید موتورهای اصلی با گاراتی .بهترین قیمت موتور یخچال

ایا نیاز به تعویض کمپرسور موتور یخچال سامسونگ دارید؟برای قیمت کمپرسور یخچال با ما تماس بگیرید.

متخصصان تعمیرات لوازم خانگی آماده پشتیبانی و تعمیر محصولات شما میباشند.

بهترین قیمت موتور یخچال فریزر
تعمیر موتور یخچال

mk190موتور یخچال ساید سامسونگ

mk183موتور یخچال فریزر سامسونگ

تعویض موتور یخچال فریزر- موتور ساید بای ساید در محل:

  1. سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات لوازم خانگی و تعویض موتور کمپرسور یخچال لازم بود لوازم را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد ولی امروزه در  این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را درمحل انجام می دهد.
  2. شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.همچنین میتوانیددرخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات لوازم خانگی شما اقدامات لازم را به عمل آورند.
  3. قطعات اصلی:اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.این مجموعه با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
  4. ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای یکسال گارانتی می باشد.
  5. قیمت مناسب موتور یخچال: تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحادیه انجام میپذیرد.
  6. سرویس دوره ای: شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاههای خود جلوگیری کنید.فروش موتور یخچال فریزر

فوری سراسر تهران

فروش کمپرسور یخچال

یخچال و ساید بای ساید

تماس تلفنی ۸ صبح الی ۱۹