تعمیر یخچال سامسونگ در منزل با ضمانت و گارانتی

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل از جمله خدماتی است که در نمایندگی سامسونگ انجام میگیرد. در صورت مشاهده خرابی یخچال سامسونگ میتوانید از خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در محل ما استفاده کنید.کارشاناسان تعمیر یخچال سامسونگ پس از بررسی و عیب یابی یخچال به حل مشکل ایجاد شده می پردارند. یخچال یخ نمی‌سازد، نشتی دارد، خنک نمی‌کند، موتور آن شدیدا داغ می‌شود، خیلی برفک می‌زند، صدای بسیار زیادی دارد، روشن نمی‌شود و … ، همه این‌ها از رایج‌ترین مشکلاتی هستند که برای یخچال‌ سامسونگ به وجود می‌آیند و کاربران را به دردسر می‌اندازند.

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

شماره تعمیرکاروتعمیرگاه حرفه ای یخچال سامسونگ در منزل:

اگر شما هم با مشکلی در یخچال خود مواجه شده‌اید و دنبال تعمیرکاری کاربلد می‌گردید تا بتواند ریشه مشکل به وجود آمده در یخچال را پیدا کرده و آن را برطرف کند؛ اما نمی‌دانید چگونه باید این تعمیرکار را پیدا کنید ما به شما نمایندگی تعمیر یخچال  را معرفی می‌کنیم که متشکل از تعمیرکاران زبده است. شما می‌توانید با این مرکز تماس بگیرید تا تکنسین‌های آن به آدرس موردنظر شما اعزام شوند و خدمات عیب‌یابی و تعمیر یخچال در منزل را به شما ارائه دهند.

تعمیر یخچال در منزل بدون جابجایی:

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل ، امکانی را برای کاربران فراهم کرده که برای ترمیم این محصول حیاتی و پر کاربرد، ناچار به مراجعه حضوری به تعمیرگاه نباشند. در واقع با توجه به ابعاد و وزن یخچال، انتقال آن به مرکز تعمیرات امری محال به نظر رسیده و مشکلات بسیاری را به دنبال دارد. به مراجعه تیم تعمیراتی نمایندگی سامسونگ به منزل کاربران، محصول مورد نظر به دقت بررسی شده و هرگونه اقدامی که برای تعمیر آن لازم باشد، در منزل انجام می شود.

تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

تعمیر یخچال مدل دوقولو سامسونگ در منزل

تعمیر یخچال فریز سامسونگ و یخچال ساید بای ساید، تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ در محل انجام می شود. یخچال های دوقلوی سامسونگ همانند یخچال فریز بوده با این تفاوت که یخچال و فریز در دو دستگاه جداگانه قرار دارند. در واقع یکی از دستگاه ها یخچال و دیگری فریزر است.

نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که وجود عیب در یکی از دستگاه ها بر دیگری تأثیری ندارد. برای مثال بروز اشکال در یخچال تأثیری بر فریزر نداشته و برای رفع عیب، تنها یخچال مورد بررسی قرار می گیرد. از مزیت های تعمیر یخچال سامسونگ در محل، تضمینی بودن خدمات تعمیر و تعویض قطعات است. به عبارت دیگر، تعمیر یا تعویض هریک از اجزای یخچال سامسونگ با ارائه ضمانت نامه کتبی صورت می گیرد تا مشتری از کیفیت خدمات آسوده خاطر باشد.

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در محل شما :

سرد نکردن و یا بیش از حد سرد کردن یخچال، صدا دادن موتور یخچال فریزر، روشن نشدن یخچال، خرابی آب سردکن، خرابی المنت های یخچال و کار نکردن اتومات یخچال فریزر از جمله مشکلات احتمالی برای یخچال فریرز است. در این شرایط تنها کاری که لازم است انجام دهید تماس با کارشناسان نمایندگی سامسونگ است.

پس از آن در کمترین زمان ممکن تعمیرکار به محل شما اعزام شده و در همانجا، یخچال را عیب یابی می کند. در فرآیند تعمیر یخچال فریزر سامسونگ ممکن است قطعاتی مانند موتور، کمپرسور، برد، اتومات و سایر قطعات یخچال مورد بررسی قرار گیرند و در صورت لزوم تعمیر و یا تعویض شوند. تلاش همکاران ما در نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ این است که با مناسب ترین هزینه مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید از تخصصی ترین خدمات نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در منزل می باشد. همانطور که می دانید یخچال های ساید بای ساید از حجم و وزن بالایی برخوردار هستند و امکان جا به جایی آنها بسیار دشوار است. از این رو تمامی خدمات مربوط به این دستگاه به صورت سرویس در محل انجام شده و شامل تعمیرات و سرویس های دوره ای می شود.

ایرادهای رایج در تعمیرات یخچال سامسونگ:

چنانچه با مشکلاتی مانند داغ شدن بیش از اندازه یخچال، یکسره شدن اتومات، برفک زدن و یا ارورهای مختلف یخچال ساید بای ساید سامسونگ مواجه هستید با ما تماس بگیرد. تعمیرات احتمالی یخچال شما شامل تعمیر موتور، کمپرسور، تعویض لاستیک های درب، تعویض شیلنگ آب یخچال و تعمیر برد و یا اتومات آن خواهد بود. در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، در این مجموعه، برای عملکرد مناسب دستگاه، قطعات فابریک جایگزین قطعات معیوب خواهند شد.

تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل

سرویس یخچال در محل چگونه است:

سرویس سامسونگ یخچال در محل ، روند مشخص و تعریف شده ای دارد که موجب نظم بیشتر آن شده است. برای بهره مندی از این سرویس، باید اول با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی به عنوان یکی از زیر مجموعه های مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما از شما مدل یخچال و مشکلات ایجاد شده را پرسیده و اطلاعات لازم را ثبت می کنند. اول راه حل هایی به شما ارائه می شود که با اجرای آنها، مشکل را برطرف کنید. در صورت از بین نرفتن ایراد، تیم کارشناسی به آدرس شما مراجعه می کنند تا یخچال را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند.

پس از بررسی و انجام پروسه عیب یابی، بخش های آسیب دیده تعمیر یا تعویض خواهند شد. این مرحله شامل تعمیر کندانسور، تعمیر یا تعویض موتور، تعمیر فن، تعویض لامپ و لاستیک دور درب، تعویض فیلتر ها و مواردی از این دست خواهد شد. در نهایت یخچال تست شده و بدون هیچ نقص و ایرادی به شما تحویل داده خواهد شد.

کادر فنی تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، کارد فنی که برای ارائه خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل اعزام می شوند، افراد دوره دیده ای هستند که تجربه بالایی در زمینه تعمیرات این محصول دارند. این افراد، با استفاده از دانش فنی و مهارت بالای خود، یخچال را به دقت وارسی کرده و مشکل و منشأ بروز آن را شناسایی می نمایند.

پس از طی این مرحله، از تجهیزات و ابزاری که به همراه دارند استفاده کرده و یخچال سامسونگ را به صورت تخصصی تعمیر می کنند. برای این تکنسین ها فرق چندانی ندارد که یخچال از نوع ساید بای ساید باشد یا دو قلو، یخچال باشد یا یخچال فریزر؛ آنها با مهارت خود می توانند تقریبا همه مشکلات عملکردی این محصول را برطرف کرده و در صورت نیاز، اقدام به تعویض قطعات فرسوده این محصول نمایند.

تعمیرکار یخچال سامسونگ

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

اقداماتی همچون عیب یابی تخصصی، تعمیر و تعویض موتور، تعویض لاستیک دور درب، رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرما، برطرف کردن صدا های غیر عادی یخچال، تعمیر مشکل عدم دیفراست، رفع بوی نامطبوع، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید، رفع نواقص و ایرادات سیم برق، رفع مشکلات ولتاژ خروجی، اصلاح تنظیمات یخچال، تراز کردن یخچال، تعمیرات تخصصی تایمر، تعمیر و تعویض کمپرسور، تعویض لامپ، تعمیر یا تعویض فن، ترمیم ایرادات سوئیچ، رفع انسداد لوله تخلیه، ترمیم فن تغذیه، تعمیر تخصصی برد و تعویض  این قطعه در صورت نیاز و … عمده خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در منزل به شمار می روند. مرکز سخت افزار ایران تمامی این خدمات را ضمانت می کند تا از بابت اصالت اقدامات انجام شده و قطعات یدکی اطمینان کامل داشته باشید.

 • تعمیرات موتور یخچال سامسونگ
 • تعویض موتور یخچال سامسونگ در منزل
 • تعمیر یخ ساز ساید بای ساید سامسونگ در منزل
 • تعمیر مشکل عدم دیفراست در یخچال
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال
 • تعمیر فوق تخصصی یخچال فریزر
 • رفع بوی نا مطبوع در تعمیر یخچال
 • تعمیرات تخصصی انواع مدل های یخچال
 • برطرف کردن صدا های غیر عادی یخچال
 • ترمیم مشکلات عملکردی ساید بای ساید
 • رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال
 • تعویض لامپ یخچال سامسونگ
 • اصلاح تنظیمات یخچال سامسونگ
 • رفع انسداد لوله تخلیه یخچال
 • تعمیر برد یخچال سامسونگ

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

موتور و کمپرسور یکی از قطعات بکاررفته در یخچال های امروزی است که بروز اشکال در آن سبب ایجاد اختلالاتی در دمای یخچال می‌گردد.  بنابراین اگر دمای داخلی یخچال سامسونگ شما در طول روزهای اخیر دچار نوسان شده است، دمپر، یکی از قطعاتی است که می‌بایست عملکرد آن مورد بررسی قرار گیرد. همانگونه مه می‌دانید یکی از وظایف موتور، ایجاد تراکم و برودت در فریزر به داخل یخچال است تا بدین واسطه از فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال جلوگیری کند.

دریچه دمپر یخچال سامسونگ

هر وقت دمای یخچال بالا برود، فرمانی توسط برد الکتریکی به دمپر داده می‌شود تا دریچه انتقال دهنده هوای سرد را باز کند. با باز شدن این دریچه سرمای موجود در فریزر، توسط یک فن که در فریزر نصب شده از طریق مجرای هوا و دریچه دمپر به درون یخچال انتقال داده می‌شود. در صورت بروز اختلال در دمای یخچال سامسونگ و محرز شدن ایراد در این بخش از دستگاه، توصیه می‌شود کار تعمیر و تعویض آن را به کارشناسان نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ بسپارید.

جهت دریافت سرویس‌های مرتبط با تعمیر یخچال سامسونگ در منزل کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید.

تعویض لامپ روشنایی یخچال سامسونگ

یکی از قطعات بکاررفته در یخچال‌های سامسونگ امروزی، که احتمال بروز خرابی در آن وجود دارد، لامپ است. عموماً مهم‌ترین دلیلی که سبب روشن نشدن لامپ یخچال می‌شود، خرابی خود لامپ است. البته بروز خرابی در سوکت لامپ یخچال و میکروسووییچ یخچال نیز می‌تواند سبب بروز اشکال در عملکرد لامپ یخچال گردد.

خوشبختانه سوختگی و خرابی لامپ یخچال با اندک بررسی و مشاهده چشمی قابل تشخیص است و نیاز به تخصص ویژه‌ای ندارد. بنابراین در صورت کار نکردن لامپ یخچال سامسونگ، توصیه می‌شود در وهله نخست از سالم بودن چراغ مطمئن گردید. برای این کار لامپ را در آورده، نگاه کنید و اگر سوخته بود، آن را با یک نمونه مشابه و سالم عوض کنید.

البته کار نکردن و خرابی لامپ یخچال سامسونگ می‌تواند علل دیگری نیز داشته باشد که کارشناسان بخش تعمیر یخچال سامسونگ در منزل ما آنها را شناسایی کرده و تعمیر خواهند کرد. برخی دیگر خدمات تخصصی ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر یخچال سامسونگ عبارتند از: صدای زیاد یخچال، یکسره کار کردن یخچال، خرابی، فاسد شدن یا پارگی لاستیکهای دور در یخچال، داغ کردن زیاد موتور یخچال، خرابی لامپ یخچال سامسونگ، منجمد نشدن مواد غذایی در درون فریزر، برفک زدن یخچال، کار نکردن فن یخچال، روشن نشدن یخچال و …

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در غرب تهران با بیش از 20 سال سابقه خدمات و تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ و همچنین نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در غرب تهران به صورت خدمات در محل و منزل فوری.با بهترین کیفیت و قطعات اصلی در منطقه غرب تهران در خدمت مشتریان محترم محصولات سامسونگ است.نمایندگی سامسونگ غرب تهران خدمات تعمیر یخچال فریزر سامسونگ را با گارانتی و ضمانت انجام میدهد. اگر ساکن غرب تهران هستید کافی است با این نمایندگی تماس بگیرید. تا جهت تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما اقدام شود.

نمایندگی قطعات یخچال سامسونگ در تهران

نمایندگی قطعات یخچال سامسونگ تهران آماده تامین قطعات یخچال فریزر و قطعات ساید بای ساید سامسونگ در تهران میباشد.قطعات استفاده شده در این نمایندگی اورجینال و اصلی میباشد. زیرا استفاده از قطعات نامرغوب و غیر اصل ممکن است به یخچال و ساید شما آسیب بیشتری بزند. تهیه و فروش قطعات یخچال سامسونگ در تهران نیز در این نمایندگی انجام میشود. انواع فن های یخچال فریزر سامسونگ.وفن ساید بای ساید سامسونگ.انواع موتور یخچال سامسونگ و موتور ساید بای ساید سامسونگ. انواع المنت دیفراست یخچال و ساید بای ساید سامسونگ. همه نوع فیلتر آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ و نیز انواع سنسور یخچال سامسونگ موجود میباشد.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

شماره نمایندگی یخچال سامسونگ

برای دریافت شماره نمایندگی سامسونگ در تهران با توجه به محل زندگی خود میتوانید تز نزدیکترین شعبه های تعمیرات سامسونگ در محل و منزل خود بهره ببرید. تمامی کارکنان وتعمیرکاران سامسونگ دارای دانش فنی و تجربه کاری بسیارزیاد در ضمینه تعمیرات و خدمات یخچال سامسونگ در منزل هستند. از این رو جهت دریافت شماره نمایندگی سامسونگ نزدیک به منزل خود با این نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید تا در اسرع وقت به درخواست خدمات شما رسیدگی شود.

رفع صدای زیاد در یخچال سامسونگ

یکی از خدمات قابل ارائه در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ رفع صدای زیاد و متداوم این سری از دستگاه های سامسونگ است. شنیده شدن صدایی اندک از یخچال ناشی از فعالیت موتور بوده و کاملا طبیعی است. اما اگر میزان این صدا به حدی برسد که برای کاربر آزار دهنده شود، باید در اسرع وقت با مراکز تعمیراتی معتبر تماس حاصل کرد. به تعویق انداختن تعمیر یخچال  در راستای برطرف سازی صدای غیرمتداول آن می تواند موجب از کار افتادگی کامل موتور یخچال شود. به طور کلی صدای ناهنجار یخچال ریشه در خرابی در کمپرسور، موتور فن و یا شکستگی پره های فن آن خواهد داشت. نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ طی مراحل ریزبینانه ی عیب یابی تمامی بخش های سازنده ی یخچال را بررسی کرده و صدای بلند و غیرعادی یخچال را برطرف می نماید.

رفع مشکل روشن نشدن یخچال سامسونگ

روشن نشدن یخچال سامسونگ مشکل رایجی می باشد که دارای دلایل متعددی است. قطعی اتصالات و کابل های جریان برق، خرابی ترموستات، ناکارآمدی اورلود و خرابی موتور یخچال سامسونگ از عمده ترین عللی هستند که موجب پیدایش معضل روشن نشدن یخچال می گردند. به هنگام بروز مشکل روشن نشدن یخچال سامسونگ در ابتدا از برقراری جریان برق و راه اتصال یخچال به برق اطمینان حاصل کنید.

گاهی نیز ممکن است با یک تعویض کابل برق ساده توسط تعمیرکار مشکل روشن نشدن یخچال برطرف شود. خاطرنشان می نماییم که کارشناسان نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ قادر به رفع کلیه ی اختلالات یخچال های قدیم و جدید سامسونگ در مدت زمان کوتاهی می باشند.

تعویض موتور یخچال

تعویض موتور یخچال سامسونگ زمانی در دستور کار تعمیرکاران قرار می‌گیرد که اشکالات مکانیکی و فشار مثبت در سیستم مشاهده گردد. در این شرایط با تهیه یک کمپرسور جدید، عملیات تعویض موتور یخچال آغاز میگردد. تعویض کمپرسور یا موتور یخچال مراحلی دارد که در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد. بعلاوه فیلم آموزش تعمیر و تعویض موتور یخچال نیز در ذیل همین پاراگراف برای شما کاربران گرامی بارگذاری خواهد شد.

برای تعویض موتور یا همان کمپرسور یخچال، پس از تهیه یک موتور نو، لوله پروسس و شیر پروسس بر روی آن نصب می‌گردد (در صورت نیاز) و در انتهای لوله، درپوش گذاشته می‌شود.

پس از این کار عملیات تخلیه مبرد انجام می‌شود و کمپرسور یخچال که دچار خرابی شده است، توسط کارشناسان تعمیر یخچال سامسونگ برداشته می‌شود (به وسیله لوله‌بر، لوله های متصل به کمپرسور در فاصله 25 میلیمتری از لوله های اصلی کمپرسور بریده می‌شود. درپوش بر روی لوله‌های کمپرسور گذاشته می‌شود).

پس از این کار، از طریق لوله ساکشن و لوله ورودی کندانسور، نیتروژن خشک به داخل سیستم دمیده می‌شود و درایر یا فیلتر کثیف، از خروجی کندانسور جدا می‌شود. در حین جداسازی (که توسط شعله انجام می‌شود)، نیتروژن خشک به داخل سیستم دمیده می‌شود تا از طریق درایر خارج گردد. تعمیر یخچال سامسونگ

در این مرحله از تعویض موتور یخچال، محل اتصال با دقت تمیز می‌شود به صورتی‌که مواد زائد وارد سیستم نشود. در نهایت کمپرسور جدید یخچال و درایر جدید نصب شده، سیستم وکیوم می‌گردد و در ادامه شارژ می‌‌شود.

تعمیرات سامسونگ در منزل

تعویض قطعات یخچال سامسونگ در منزل

یکی از مواردی که تیم تعمیر یخچال سامسونگ در منزل به آن توجه ویژه ای می کنند، مساله تعویض قطعات این محصول و تامین قطعات یدکی می باشد. اگر پس از طی فرایند بررسی و تعمیر یخچال، تعمیرکاران تشخیص دهند که این محصول نیاز به تعویض قطعات دارد، ابتدا در آرشیوی که به همراه خود دارند به دنبال قطعه مورد نظر می گردند.

چنانچه یدکی مورد نظر همراه آنها نبود، خود برای تامین آن اقدام می نمایند. کاربران به هیچ عنوان در روند تعویض قطعات یخچال سامسونگ در منزل درگیر نمی شوند و تنها بر مراحل کار نظارت می کنند. این در حالی است که برخی از مراکز، کاربر را مسئول تامین قطعات می دانند و خود هیچ تعهدی در این مورد ندارند. همکاران ما پس از تهیه قطعه مورد نظر، آن را در یخچال کار گذاشته و به این ترتیب، مشکل عملکردی این محصول را برطرف می کنند.

مشکلات رایج یخچال سامسونگ

در ادامه شما را با مشکلات رایج یخچال فریزرهای سامسونگ و دلیل بروز آن‌ها آشنا خواهیم کرد. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات یا مشکلات دیگری در یخچال فریزر سامسونگ مواجه شده‌اید، می‌توانید از خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در منزل که توسط نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ ارائه می گردد استفاد کنید. برای استفاده از این سرویس تنها کافیست که یک بار با نمایندگی یخچال سامسونگ تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت عیب‌یابی و تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

گاهی‌اوقات مشکل خنک نکردن یخچال سامسونگ می‌تواند به دلایل ساده و پیش پا افتاده‌ای مانند: بهم‌ریختن تنظیمات دمای یخچال، بسته شدن روزنه‌های هوا داخل یخچال به دلیل پر شدن بیش از اندازه آن با مواد غذایی حجیم، بسته نشدن درست درب یخچال و … باشد.

گاهی‌اوقات هم بروز مشکلات جدی‌تری در خنک نکردن این دستگاه دست دارند که برخی از مهم‌ترین و رایج‌ترین آن‌ها شامل: پاره شدن لاستیک درب یخچال، خرابی کمپرسور یا همان موتور یخچال، خالی شدن گاز یخچال، خرابی اواپراتور، خرابی کندانسور و یکی از فن‌های یخچال می‌باشند؛ با این وجود بهتر از سرویس تعمیر یخچال سامسونگ در منزل استفاده کنید تا تکنسین‌های این مرکز هر یک از این موارد را بررسی کنند و بتوانند منشا بروز مشکل در این دستگاه را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

تعمیرات سامسونگ

واحدهای تعمیرات سامسونگ جزء تخصصی ترین مراکز تعمیر محصولات این شرکت به حساب می آیند. واژه تخصصی به این دلیل به کار برده می شود که تعمیرکاران این واحدها، افراد تحصیل کرده و دارای مهارت در زمینه ی تعمیرات محصولات سامسونگ می باشند. همچنین انواع تولیدات کمپانی سامسونگ در این مرکز، با استفاده از به روزترین روش ها و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا بررسی و ترمیم می گردند. از این رو کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که محصول خود را به یک مرکز تخصصی و معتبر سپرده اند.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ متشکل از بخش های فروش و تعمیر کلیه محصولات این کمپانی می باشد. حضور کارشناسان دارای تخصص و مجرب ، موجب ارائه خدماتی تخصصی و متناسب با سطح نیاز کاربران در این مرکز شده است. جالب است بدانید که در بخش فروش نمایندگی سامسونگ، آخرین تولیدات این کمپانی چند منظوره شامل: انواع ماشین های اداری، انواع لوازم خانگی، گوشی موبایل و تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر، دوربین، تجهیزات جانبی و… به صورت اورجینال به مشتریان عرضه می گردد. همچنین در بخش خدمات پس از فروش نمایندگی سامسونگ، کاربران می توانند خدمات مربوط به گارانتی محصولات و نیز مشاوره های پس از فروش این محصولات را دریافت نمایند.

تماس تلفنی ۸ صبح الی ۱۹