تعمیر کمپرسور موتور یخچال سامسونگ

 

تعمیر موتور یخچال سامسونگ از مواردی می باشد که به صورت نادر در تعمیر یخچال فریزر سامسونگ رخ میدهد. زیرا یخچال فریزرهای سامسونگ از برندهایی می باشد که به خوبی طراحی شده و تمامی قواعد قوانین لازم استانداردسازی در آن رعایت شده است.

اما باز هم ممکن است شما به دلیل تعمیر یخچال سامسونگ و یا موارد دیگری رخ دهد که شما نیازمند باشید به تعمیرکار مراجعه نمایید و اطلاعاتی راجع به کارکرد یخچال فریزر و تعمیر کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ و تعمیر موتور ساید بای ساید سامسونگ بدست اورید.قیمت موتور یخچال سامسونگ

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

تعمیر کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ از موارد نادری می باشد که ممکن است برای شما رخ دهد.اما در مواردی نیز ممکن است نیازمند تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ شوید و به تعمیرکار مراجعه کنید می‌توانید دلایل نیاز به تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ را از موارد زیر یافته و یا با یک تعمیرکارمشورت کنید.

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

  1. کثیف بودن سیم پیچ های کندانسور

در برخی مواقع پیش امده است که به شما تعمیر موتور یخچال سامسونگ پیشنهاد شود. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهید چک کنید که سیم های کندانسور که در زیر یخچال وجود دارد تمیز هستند یا خیر. ممکن است به دلیل عبور مبرد از آنها موادی برروی ان ها جمع شده باشد. و رسوب زده شده باشند باید آنها را تمیز کنید. عموما باید سیمهای کندانسور را سالی دوبار تمیز کرده تا این اتفاقات برای شما رخ ندهد. و عمر موتور یخچال خود را بیشتر کنید تا نیازمند تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ نشوید.

  1. تنظیم نبودن دمای یخچال فریزر

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در تعمیر کمپرسور یخچال  که گاهی ممکن است به تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ و یا تعویض آن منجر شود. دائم کار کردن یخچال است که به دلیل دمای بسیار پایین و یا دمای نامناسب اتفاق میافتد. و باید دمای یخچال فریزر خود را تنظیم کنید. دمای یخچال فریزر باید بین ۳ تا ۵ درجه فارنهایت تنظیم شود. اکر دما خیلی زیاد باشد. باید به موارد زیر دقت کنید که فن یخچال درست کار میکند و یا اینکه سیم پیچ های کندانسور تمیز است. شما نیز باید دقت کنید که بر روی سیم های تبخیر نیز آثار یخ‌زدگی وجود دارد یا خیر که ممکن است که در صورت بروز چنین مواردی موتور کمپرسور یخچال ایرادی ندارد.

  1. واشر درب

تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ بسیار حساس است. و در این موارد به ان اهمیت زیادی داده است. واشر درب یخچال باید کامل و سالم باشد. درصورت خرابی هوای گرم می تواند وارد یخچال شود و باعث پوسیدگی و یا خرابی سیم های کندانسور و پیچ‌های تبخیر شود. اگر واشر های درب یخچال شما خراب است و هوای مرطوب از اتاق وارد یخچال میشود ممکن است شما دچار مشکل شوید. و اگر به این موضوع رسیدگی نکنید نیازمند تعمیر موتور یخچال  و تعمیر کمپرسور سامسونگ شود که مسئله ای جدی می‌باشد. زیرا اگر این روش ادامه پیدا کند کمپرسور یخچال نمی تواند فضای یخچال را سرد کرده و دمای آن را حفظ کند.

تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ

تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ(تعویض موتور یخچال)

تعمیر موتور یخچال  به راحتی انجام می‌شود و تعمیرکاری ماهر می‌تواند آن را تعمیر کند. اما برای یک کمپرسورتعمیری تضمینی وجود ندارد که با آن یخچال فریزر شما و موتور یخچال فریزر شما برای یک روز کار کند یا برای ۱۰ سال.
سازندگان یخچال گفته اند که تعمیر موتور یخچال فریزر سامسونگ و یا کمپرسور پس از ده سال خواهد بود. زیرا عمر یک کمپرسور مرغوب حدود ده سال میباشد.
در صورتی که از آنها به خوبی مراقبت شود و نکات ایمنی را رعایت کنید ممکن است تا ۱۵ سال نیز عمر کنند. قبل ازاینکه اقدام به تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ خود کنید از تعمیر کار بخواهید عیب و ایرادهای یخچال سامسونگ و نکاتی که ممکن است به آن آسیب بزنند را به شما گوشزد کند.

نصب یخچال بصورت استاندارد

اولین مورد این است که یخچال باید به صورت استاندارد نصب شود، تراز باشد و از برخورد اشیا با آن جلوگیری شود. موارد دیگری مانند کار کردن فن کمپرسور یخچال، محافظ جان، سالم بودن لوله های گاز، تنظیم دمای یخچال و تمیز کردن آن نیز مواردی باشد که به افزایش عمر موتور کمپرسور یخچال شما کمک می‌کند.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ و سایدبای ساید سامسونگ

هزینه های تعمیر موتور یخچال سامسونگ و تعمیر موتور یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما را به این فکر فرو برد که قیمت موتور یخچال ساید بای ساید سامسونگ چقدر میباشد. از آنجایی که سامسونگ موتور های بسیار عالی و با کیفیت تولید می کند و فقط برای یخچال های سامسونگ و بعضی از برندهای دیگر استفاده می شود. قیمت موتور و کمپرسور های سامسونگ که اینورتری یا اینورتری نیستند نیز متفاوت می باشد.

هزینه خرید موتور یخچال سامسونگ

اگر شما بخواهید یک موتور یخچال یا کمپرسور سامسونگ ساید بای ساید نو داشته باشید لازم است هزینه‌ای حدود سه و نیم میلیون تومان بپردازید. قیمت موتور یخچال سامسونگ متغیر بوده و با توجه به اینکه بیشتر این موتور ها وارداتی می باشد به ارز بستگی دارد و با توجه به نوسانات ارز قیمت آنها نیز متفاوت می‌شود. همچنین اگر موتور یخچال سامسونگ شما اینورتر باشد قیمت آن نسبت به موتورهای معمولی ممکن است حدود 2میلیون الی ۴ میلیون تومان گرانتر است.

اجزای تشکیل دهنده کمپرسور موتور یخچال

دانستن اجزای تشکیل دهنده کمپرسور و نحوه کارکرد ان اصلا اهمیت ندارد. تا زمانی که شما نیازمند تعمیر موتور یخچال سامسونگ میشوید این فکر که کار کمپرسور در یخچال فریزر چیست و یخچال سامسونگ چه هزینه هایی در بر دارد که حتما باید انجام شود.
کمپرسور یک مجموعه مکانیکی است که میل لنگ، پیستون و سوپاپ آن را تشکیل می دهد. با توجه به اینکه کمپرسور وظیفه گردش و سرد کردن گاز مبرد در اپراتور را برعهده دارد. میل لنگ که باعث چرخش و همچنین به گردش درآوردن گاز در آن را بر عهده دارد باعث می‌شود که جریان تبرید در حال انجام باشد و دمای یخچال سرد شود.

علت خرابی موتور کمپرسور یخچال سامسونگ

قیمت موتور یخچال ال جی

از آنجایی که تعمیر یخچال سامسونگ شما این را با هزینه‌های بسیار زیادی روبرو میکند شما به دنبال راه هایی برای جلوگیری از خرابی موتور کمپرسور یخچال سامسونگ خواهید بود و به دلایل خرابی این موتور علاقه‌مند می‌شوید عواملی از جمله:

  1. گرفتگی فیلتر اب

فیلتر آب باید هر شش ماه یکبار تعویض شود تا به موتور کمپرسور یخچال فشار وارد نشود.

  1. صفحه تنظیم دما

اگر این صفحه ناقص باشد یا دارای ایراد دمای واقعی را نشان نمیدهد و درنتیجه تنظیمات دمای یخچال به موتور یخچال اسیب میرساند.

  1. سوئیچ تنظیم یخچال

این ایراد ممکن است به سوختن موتور و کمپرسور یخچال منجر شود پس بهتر است حتما بررسی گردد.

وموارد دیگر از جمله فشار وارده و نوسانات جریان برق که منجر به خرابی و در نتیجه تعمیر موتور یخچال سامسونگ میگردد.

تعمیر و یا تعویض موتور کمپرسور یخچال سامسونک

با توجه به مواردی که گفته شد اگر دمای یخچال فریزر به شدت سرد بود و یا اینکه به طور متناوب کار می کرد بهتر است که به تعمیر موتور یخچال سامسونگ و یا تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ اقدام کنید. تا زمانی که شما از عملکرد صحیح یخچال برای رفع عیوب آن اطمینان حاصل پیدا نکرده اید نیازی به تعویض موتور کمپرسور یخچال سامسونگ ندارید. تشخیص اینکه موتور یخچال وکمپرسور یخچال سامسونگ شما سوخته و یا نیازمند تعویض می باشد بر عهده یک تعمیرکار کارآزموده و ماهراست.

تعمیر موتور کمپرسور تمام مدل های یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ به دلیل گسترده بودن موتور ها و انواع موتورهای استفاده در یخچال سامسونگ و یخچال های ساید بای ساید سامسونگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. باید بر عهده یک تعمیرکار باشد که تمامی آموزش‌های خاص در این زمینه را دیده باشد و از تجربه کافی در تعمیر آن بهره مند باشد. خوشبختانه موتورهای اینورتر و غیر اینورتر یخچال فریزرهای ساید بای ساید سامسونگ امروزه از کیفیتی بسیار عالی برخوردار بوده و به ندرت به تعمیر نیازمند میشود. اما در صورت مشاهده هرکدام از دلایلی که گفته شد بهتر است برای تعمیر موتور یخچال سامسونگ به تعمیرکاری ماهر مراجعه کنید.

دلایل صدای زیاد موتور یخچال سامسونگ

 

اگر شما یخچال فریزر خود را به تازگی خریده اید و به دلیل سروصدای بسیار زیاد آن فکر میکنید به تعمیر موتور یخچال سامسونگ نیازمند هستید. بهتر است ابتدا به مواردی که ممکن است به سر و صدای زیاد موتور منجر شود رسیدگی کنید:
اول اینکه یخچال فریزر شما ممکن است به چیزی برخورد کند بهتر است. یخچال را مقداری جلوتر آورده و فاصله ان با دیوار و اشیا را حفظ کنید‌.
بهتر است یخچال فریزر خود را به درستی تراز کنید و آن را در سطح صاف قرار دهید. اگر چنین مواردی را انجام دادید و باز هم سر و صدای زیادی ایجاد شد بهتر است که به تعمیرکار مراجعه نموده تا از صحت و درست کار کردن موتور کمپرسور یخچال سامسونگ خود اطمینان حاصل نمایید.

تشخیص سوختگی موتور کمپرسور یخچال سامسونگ

در هنگام تعمیر کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ در بعضی از موارد باید به سوختن موتور یخچال شک کنیم.
مواردی از جمله روشن نشدن یخچال، روشن شدن یخچال با سر و صدای بسیار زیاد، سر و صدای زیاد یخچال که دلایل و عوامل گوناگونی دارد، نوسانات ناگهانی برق، موتور یخچال روشن نشود، یکسره کار کردن یخچال و دمای نامتعادل یخچال مواردی است که ممکن است به شما این نکته را گوشزد کند که موتور یخچال شما سوخته است و نیازمند تعویض موتور کمپرسور یخچال خود هستید.

علت کار نکردن موتور یخچال سامسونگ

در تعمیر موتور یخچال فریزر  این موارد ممکن است بر بخورید که در تعمیر موتور ساید بای ساید سامسونگ موتور یخچال شما کار نکند.
عواملی از جمله خراب بودن یخساز یخچال، خراب بودن فن یخچال و کار نکردن درست کمپرسور، تنظیم نمودن دما، خراب بودن صفحه کنترل و همچنین نوسانات برق و درست وصل نبودن یخچال به پریز برق مواردی می باشد که منجر می‌شود یخچال شما کار نکرده و روشن نشود.
این مسائل باعث میشود که در طول گذر زمان به موتور یخچال شما آسیب رسیده و ممکن است که موتور یخچال شما کار نکند. در بعضی مواقع نیست کم بودن فشار گاز و درست کار نکردن کمپرسور و نیازمند تعمیر بودن کمپرسور منجر می‌شود موتور یخچال شما کار نکند و شما نیازمند تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ و یا تعویض موتور یخچال سامسونگ گردید.برای دریافت قيمت موتور یخچال سامسونگ تماس بگیرید

تماس تلفنی ۸ صبح الی ۱۹