تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ در مرکز تخصصی تعمیرات برد لوازم خانگی سامسونگ، خدمات تعمیرات برد ماشین لباسشویی با کمترین قیمت و بهترین کیفیت.

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ بصورت تخصصی در تعمیرگاه برد سامسونگ با ضمانت و گارانتی خدمات الکترونیکبیش از ۱۵ سال سابقه در ضمینه تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ –تعمیر برد لباسشویی سامسونگ در خدمت شماست .

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ، اگر برد لباسشویی سامسونگ شما یا برد ظرفشویی سامسونگ شما معیوب شده ما به شما کمک میکنیم جهت تعمیر برد لباسشویی سامسونگ- برد ظرفشویی سامسونگ .قیمت برد ظرفشویی سامسونگ. 

برد لباسشویی سامسونگ مجموعه ای هوشمند از قطعات پیشرفته الکترونیکی میباشد که حاصل آن یک قطعه به نام برد لباسشویی سامسونگ را تشکیل میدهد وظیفه این قطعه در لباسشویی سامسونگ شما بسیار حیاتی میباشد در صورت معیوب بودن برد لباسشویی سامسونگ کل لباسشویی از کار افتاده و لباسشویی به هیچ عنوان کار نمیکند.

تعمیر موتور یخچال

 نشانه های خرابی برد لباسشویی سامسونگ

برخی از علائم و نشانه هایی وجود وارد که میتوان تشخیص داد، برد ماشین لباسشویی معیوب شده است. که در ادامه این مقاله به توضیح چند مورد از این عوامل اشاره میکنیم.

روشن نشدن لباسشویی سامسونگ

روشن نشدن لباسشویی سامسونگ به دلیل معیوب و خراب بودن برد اتفاق می افتد. قبل از تشخیص ایراد روشن نشدن لباسشویی سامسونگ، حتما اگر لباسشویی به محافظ متصل است آن را جدا کرده، سپس دوشاخه لباسشویی را مستقیما به برق بزنید، در صورت مشاهده ایراد حتما، چک کنید پریز دارای برق میباشد یا نه، با وسیله ای مانند سشوار میتوانید پریز را چک کنید.در صورت روشن نشدن معیوب بودن برد لباسشویی قطعی است، میتوانید با ما در تماس بدشید تا رفع مشکل روشن نشدن لباسشویی سامسونگ انجام شود.

ارور دادن لباسشویی سامسونگ

لباسشویی های هوشمند جدید از جمله سامسونگ، در صورت خراب شدن قطعه یا قطعات خود، این خرابی را با نشان دادن ارور یا به صورت کد عددی و یا به صورت حروف انگلیسی نشان میدهند، هر کد ارور مربوط به قطعه ای خاص میباشد.

تخلیه نکردن آب لباسشویی سامسونگ

یکی از عوامل خرابی لباسشویی سامسونگ که نشانه آن تخلیه نکردن آب لباسشویی سامسونگ است، میتواند خرابی برد لباسشویی باشد، این ایراد میتواند عوامل دیگری چون گرفتگی مسیر شنگ تخلیه از پمپ به چاه نیز باشد، از عوامل دیگر میتوان به گرفتگی فیلتر ماشین لباسشویی اشاره کرد، در این صورت با تمیز کردن فیلتر مشکل حل میشود، در صورت برجا بودن ایراد احتمالا پمپ ماشین لباسشویی معیوب است.

کار نکردن خشک کن لباسشویی سامسونگ

از دیگر ایرادات و خرابی های لباسشویی سامسونگ میتوان به کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی اشاره کرد، در صورت کار نکردن خشک کن لباسشویی سامسونگ، میتوانید علت های زیر را چک کنید. ۱.عدم تخلیه کامل آب داخل لباسشویی۲.گرفتگی فیلتر پمپ تخلیه۳.لباس زیاد یا کم در ماشین لباسشویی۴.تراز نبودن ماشین لباسشویی۵.خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ.

کار نکردن لباسشویی سامسونگ

یکی از عوامل مهم در کار نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ، میتوان به خرابی میکروسویچ درب لباسشویی سامسونگ اشاره کرد، ایراد دیگر میتواند به علت معیوب بودن برد ماشین لباسشویی سامسونگ باشد که برای تعمیر برد لباسشویی سامسونگ باید اقدام کرد.

کم نور شدن صفحه نمایش لباسشویی سامسونگ

کم شدن نور نمایشگر برد ماشین لباسشویی سامسونگ میتواند مربوط به برد لباسشویی باشد زیرا پس از گذشت چندین سال از عمر ماشین لباسشویی بعضی از خازنهای تغذیه دچار نشتی و مشکل میشوند. که با تعمیر برد و سرویس برد لباسشویی مشکل حل خواهد شد.

کار نکردن موتور لباسشویی سامسونگ

از ایرادات شایع کار نکرد موتور لباسشویی سامسونگ میتوان به خرابی تسمه انتقال نیرو اشاره کرد، دومین عامل میتوان از خرابی و معیوب شدن موتور لباسشویی باشد. سومین عامل قطع شدن سیم کشی موتور لباسشویی میباشد، و آخرین عامل خرابی برد لباسشویی است.

در صورت مشاهده ایرادهای فوق شما میتوانید با تماس مجموعه ما مشاوره دریافت کنید.

تست برد لباسشویی سامسونگ

برد لباسشویی سامسونگ بردی پیشرفته دارای امکان تست و عیب یابی خودکار میباشد.

این برد میتواند با اختطارهایی مانند نمایش کد خاص و یا چشمک زدن علامتی خواص روی صفحه نمایشگر لباسشویی سامسونگ شما را از این موضوع مطلع سازد.

البته بسته به مدل هر لباسشویی این خطاها متفاوت میباشد شما میتوانید جهت تست برد لباسشویی سامسونگ با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما با توجه به مدل یخچال شما را راهنمایی کنند.

چرا برد لباسشویی سامسونگ خراب می شود؟

خراب شدن برد لباسشویی سامسونگ موضوعی نیست که بتوان گفت امری ناممکن است. زیرا یک نوسان شدید برق می تواند برد یخچال را بسوزاند. همچنین خرابی و اتصال یک قطعه بر روی برد الکترونیکی اصلی یخچال نیز باعث می شود برد اصلی دچار آسیب گردد.

خرید برد لباسشویی سامسونگ

قیمت برد لباسشویی سامسونگ بستگی به مدل لباسشویی سامسونگ شما دارد برای اطلاع دقیق از قیمت برد لباسشویی سامسونگ میتوانید با ما تماس بگیرید و از قیمت برد سامسونگ مطلع شوید.

تعمیرگاه برد ماشین لباسشویی سامسونگ

در صورت خراب شدن برد ماشین لباسشویی میتوانید، برد لباسشویی را برای ما ارسال کنید تا اقدامات لازم جهت تعمیر برد انجام شود، برای باز کردن برد ماشین لباسشویی سامسونگ لازم است مراتب زیر را رعایت کنید.

۱.اول از همه و مهمترین مرحله برق لباسشویی را قطع کنید

۲. سقف ماشین لباسشویی دارای ۲ پیچ در قسمت انتهایی است را باز کنید

۳. سقف لباسشویی را به صورت کشویی بکشید عقب سقف را بردارید.

۴. جا پودری را از قسمت خود جدا کنید ۲ پیچ داخل جاپودری را باز کنید

۵.در قسمت بالا روی برد پیچها را باز کنید و برد را به جلو بکشید.

مجموع برد و سیم کشی را جدا کنید(حتما از سیم کشی و سوکتهای برد عکس بگیرید تا مقع نصب به مشکل نخورید) برد را برای تعمیر برای ما ارسال کنید.

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ در اسرع وقت اجام میشود.سپس برای شما ارسال میشود و مراحل قبلی را بطور برعکس انجام داده و برد را نصب کنید

تماس تلفنی ۸ صبح الی ۱۹